ПРО КЛІНІКУ

Стоматологічна клініка «СТОМАСВІТ»

Ми команда професіоналів, закоханих у свою справу! Кожен учасник нашої команди, відповідаючи за свою частину роботи, пам'ятає, що найголовніше це кінцевий результат. А кінцевий результат - це Ваша ідеальна посмішка!

Чекаючи прийому пацієнт може попити смачної кави або чаю, перекусити, якщо голодний. У процесі прийому - подивитися улюблену програму або фільм, не встаючи з крісла, завдяки моніторів на установках, послухати музику, відпочити, завдяки м'яким накладкам на крісло і подушечок під голову. Після прийому всі пацієнти отримують корисні подарунки (маски, щітки, пасти, ополіскувачі ...), дітки - іграшки, які самі вибирають зі стенду. Основний меседж - у нас затишно і комфортно, по - домашньому. У той же час стерильно і професійно!

Зараз сходити в стоматологію - це набагато безпечніше, ніж в магазин. Кабінети у нас окремі, людей не багато, обробляємо після кожного пацієнта дуже ретельно за всіма правилами дезінфекції. До нас можна прийти просто проконсультуватися і поспілкуватися, розвіятися і відпочити від стресу.

Наша філософія: кожен заслуговує ідеальну посмішку!

Хто відчував зубний біль, той зрозуміє наскільки він безпорадний і нещасний. В такий момент лікар стає майже Богом, який може вам допомогти і врятувати. А чи доводилося вам відчувати поверхове ставлення лікаря в такі моменти? У нашій клініці ви зрозумієте, що Лікар - такий же жива людина, що вміє співчувати, ставитися з розумінням і готовий швидко вирішувати вашу проблему.


Ми розуміємо хвилювання і сумніви пацієнтів, тому намагаємося зробити відвідування клініки максимально комфортним. Детально інформуємо про майбутні етапах лікування, створюємо теплу дружню атмосферу, працюємо без поспіху і суєти, заспокоюємо, підтримуємо.


Стоматологія для нас - це не просто робота. Це улюблена справа, пристрасть, захоплення. Напевно, тому більшість з нових пацієнтів потрапляє до нас за рекомендацією.


Ми робимо все: від простої пломби до комплексної реставрації зубного ряду. При цьому гранично уважно ставимося до пацієнтів. Аналізуємо кожен окремий випадок. Використовуємо передові максимально щадні протоколи лікування і відновлення зубів.


Наше правило - це комплексний підхід до лікування. Ми зробимо все, щоб ви назавжди забули про проблеми з зубами.


Якщо Вам потрібна допомога лікаря-стоматолога, приходьте в «СТОМАСВІТ» і отримуйте здорові зуби без болю і стресу!