Позитивне ставлення до стоматологічного лікування формується в ранньому дитячому віці і головна роль в цьому належить батькам.
Важливо звертатися до лікаря не тільки при наявності гострого болю. Регулярні профілактичні візити допоможуть дитині звикнути до процедур, переконатися в тому, що лікувати зубки не боляче і зовсім не страшно. Перше відвідування не повинно включати будь-яких серйозних лікувальних маніпуляцій. Важливо, щоб в цей момент у дитини сформувалося добре, позитивне ставлення до стоматолога.

Це буде запорукою легкого лікування і здоров'я порожнини рота в подальшому.

Як підготувати дитину?

1. По можливості перший огляд повинен бути профілактичним, а не пов'язаним з гострим болем.
2. Розкажіть про майбутній похід до лікаря, як про цікаву пригоду.
3. Не варто докладно розповідати про те, що буде робити лікар - це може налякати. До того ж схема лікування визначається індивідуально після прийому.
4. Не варто попереджати про це раніше, ніж за день до події, щоб дитина не встиг накрутити себе і наслухатися від однолітків страшних історій.
5. Не потрібно пропонувати подарунок за візит до лікаря або вмовляти не боятися - це тільки переконає дитини в тому, що йому належить щось страшне. Ні в якому разі не вимовляєте фразу «Боляче не буде»!

6. Зберігайте спокій, супроводжуючи дитину в клініку. Якщо ви хвилюєтеся, він обов'язково відчує ваш стан і теж буде тривожитися.

Перше враження зазвичай найсильніше. Тому так важливо, щоб перше знайомство дитини зі стоматологом пройшло спокійно і позитивно. Клініка «Стомасвіт» обладнана всім необхідним для дитячого прийому. Наші лікарі встановлять контакт з дитиною будь-якого віку і зроблять так, щоб лікування зубів стало для малюка веселою і пізнавальною грою!