ВИРІВНЮВАННЯ ЗУБІВ

Вирівняти зубний ряд можна в будь-якому віці. Сучасні технології дозволяють справлятися навіть з самими запущеними і складними випадками.
Прикус – це особливе взаємовідношення між зубними рядами верхньої і нижньої щелепи, яке має ряд характеристик. Правильний прикус характеризується ступенем перекриття коронками верхніх зубів коронок нижніх, симетричністю зубних рядів, правильним змиканням зубів-антагоністів і відсутністю проміжків між зубами.

Тільки при дотриманні всіх цих умов можна говорити, що прикус у людини правильний.

Брекет-система – це не простий ортодонтичний інструмент. Це ваш особистий спосіб в короткий термін, надійно і якісно зробити зуби - здоровими, прикус - правильним, а посмішку - красивою!

В клініці «СТОМАСВІТ» ми допоможемо підібрати зручний і доступний саме вам варіант вирішення проблеми не рівного ряду.

Металеві брекети - один з найпопулярніших видів корекційних систем, їх основна перевага - доступність і надійність. Крім того, метал - це міцний і міцний матеріал, з яким стоматологe зручніше працювати, тому установка цього виду брекетів займе недовгий час. Протипоказань до застосування практично немає, крім індивідуальних випадків непереносимості матеріалу.

Керамічні брекети - більш сучасне покоління систем для виправлення прикусу. Вони виконані з високотехнологічного матеріалу - з'єднань кремнію, що володіє дивовижними споживчими властивістями.
Переваги керамічної брекет-системи:
• наднадійні,
• міцно тримаються на зубах,
• дуже комфортні в носінні,
• не викликають ніяких труднощів в експлуатації,
• мають короткий адаптаційний період,
• не змінюють смак продуктів,
• не викликають алергії.
Але найголовніше - за що їх, як правило, і вибирають пацієнти - вони практично непомітні на зубах. Колір кераміки може бути абсолютно будь-який, наші фахівці докладуть усіх зусиль, щоб готова конструкція ідеально збіглася по тону з кольором ваших зубів.

Сапфірові брекети - це різновид керамічних брекетів. Друге їх назва - естетичні. Вони абсолютно прозорі, тому майже непомітні на зубах при будь-якому освітленні - навіть в неонових променях нічного клубу. Їх незмінно вибирають ті, для кого зовнішній вигляд - це найважливіший фактор. Решта властивостей цього виду брекетів повністю збігаються з властивостями керамічних.


Самолігуючі брекети - відрізняються простотою установки і відсутністю лігатур - спеціальних зволікань, які фіксують дугу в пазі брекета. Принцип роботи конструкції заснований на пасивному самолігуванні. Подібні самолігуючі конструкції фіксують дугу за допомогою спеціальних замкових елементів, що працюють за принципом заслонки. Завдяки цьому значно знижується внутрішнє тертя, а переміщення зубів відбувається природним шляхом, за рахунок закладеної дугової тяги і роботи лицьових м'язів.
Переваги самолігуючі брекет-системи:
• скорочення термінів лікування (на 3-4 місяці);
• збільшення періодів між візитами до лікаря (1 раз в 6-10 тижнів);
• зменшення больових відчуттів завдяки більш плавному та природньому переміщенню зубів;
• набагато більша ймовірність обійтися без видалення зубів (завдяки більш ефективному розширенню зубного ряду і звільнення місця для всіх зубів);
• більш проста і ефективна гігієна ротової порожнини через відсутність лігатур.

Запись на
прием