ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ

Сучасні протези важко відрізнити від звичайних зубів. Вони допомагають набути впевненості в собі і служать багато років.

Протезування зубів показано тоді, коли свої зуби в силу різних причин вже не можуть справлятися з природною функцією. Зруйновані або частково пошкоджені зуби просто заважають як слід пережувати продукти, що призводить до порушення процесу травлення. Дефект позначається і на зовнішності людини, змінюючи вид і форму щелеп. Саме тому з установкою протезів затягувати не слід.


Пристрої, які замінять ваші рідні зуби і способи зробити це, діляться на кілька типів. У нашій клініці можливе відновлення дефектів зубів і зубних рядів знімними і незнімними конструкціями, Мікропротезування, протезуванням на імплантатах.


Лікарі клініки «СТОМАСВІТ» - майстри своєї справи! Наші Лікарі розуміють механізми патологічної зміни в зубному ряду. Це дозволяє проводити зубне протезування професійно і запобігти подальшому погіршенню стану зубів.


В кожному конкретному випадку проводиться ретельна діагностика і визначення особливостей конструкції протеза. При цьому лікар враховує побажання і переваги пацієнта, погоджує з ним план протезування.

Запись на
прием