Особливість роботи нашої команди - це можливість забезпечити пацієнтам комплексне лікування «під ключ». Не просто вилікувати хворий зуб, а домогтися повного одужання порожнини рота і створити гарну посмішку.
Здорові зуби - це основа міцного здоров'я всього організму, починаючи з його травної системи, закінчуючи всіма органами і системами. Тому так важливо приділяти особливу увагу профілактиці та лікуванню зубів.
Помітивши перші ознаки захворювань порожнини рота, не затягуйте візит до стоматолога. Це скоротить термін лікування, вбереже вас від можливих ускладнень і збереже ваше безцінне здоров'я.
Сьогодні існує маса передових методик лікування різних стоматологічних захворювань.
Вибір методу лікування карієсу безпосередньо залежить від стадії розвитку захворювання. В одних випадках можна обійтися застосуванням однієї лише ремінералізації для відновлення зубної емалі, ну а в більш запущених стадіях доводиться вдаватися до пломбування зубів.
Лікування пульпіту і кореневих каналів знову ж таки пов'язано зі ступенем занедбаності запального процесу. Пульпу можуть лікувати, накладаючи пов'язки або встановлюючи тимчасову пломбу, а можуть повністю або частково її видалити. Головне правило - повністю усунути запалення перед установкою постійної пломби.
Лікування періодонтиту - процес тривалий. Щоб вилікувати тканини, що оточують зуб, потрібно чимало терпіння і сил. Тому краще не допускати розвиток даного захворювання, і звертатися до стоматолога вчасно.
Для лікування гіперестезії зубів необхідно з'ясувати причину, яка викликає підвищену чутливість емалі. Оглянувши ротову порожнину, фахівець визначається з тактикою ведення хворого.
Лікарі клініки «СТОМАСВІТ» проведуть якісну діагностику, докладно розкажуть вам про застосовування методикою лікування і використовуваних в роботі матеріалах.