ІМПЛАНТАЦІЯ

Імплантологія на сьогоднішній день є новітньою прогресивною методикою по відновленню втрачених зубів.
У клініці «СТОМАСВІТ» ми практикуємо дентальну імплантацію будь-якого ступеня складності, а так само підготовку кісткової тканини до імплантації.
Не можна миритися з втратою зуба, адже порушення цілісності зубного ряду позначається не тільки на жувальній функції, але і на естетиці вашої посмішки. Порожній простір в зубному ряду також позначається на поруч стоячих зубах, яким нема на що спертися. Це призводить до порушення прикусу і деформації зубного ряду.

Тому імплантація зубів не тільки повертає вам рівну красиву посмішку, але і запобігає іншим можливим захворюванням.

При імплантації відбувається імплантація титанового стрижня в кістку щелепи, який служить штучним коренем. Операція проводиться в амбулаторних умовах під місцевою анестезією. Імплант стає опорою, на яку кріпиться коронка, знімний або незнімний протез.

Процедура установки імплантату абсолютно передбачувана, безболісна і займає мало часу. Імплантат міцно обростає кісткою і стає дуже надійною опорою для майбутнього зуба (коронки).

При наявності показань фахівці клініки «СТОМАСВІТ» проводять хірургічну підготовку до імплантації: підняття дна верхньощелепної пазухи або нарощування кістки на місці майбутнього імпланта.
Запись на
прием