ЕСТЕТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ, ВІДБІЛЮВАННЯ

Одне з основних напрямків в роботі клініки «СТОМАСВІТ». Ми подаруємо Вам посмішку, про яку ви мріяли!

Володіючи прогресивними методиками відновлення зубів, фахівці клініки «СТОМАСВІТ» здатні вирішити будь-яку проблему.
Естетична стоматологія - це відновлення зубних тканин, при якому повністю відтворюється архітектура зуба з урахуванням його анатомічних особливостей і побажань пацієнта. Даний процес досить складний і вимагає від стоматолога не тільки найвищої майстерності, але і творчих здібностей.
Естетична стоматологія усуває всілякі дефекти зубів, такі як відколи, широкі міжзубні проміжки, потемніння емалі, нерівне розташування зубів.

Реставрацію з сучасних естетичних матеріалів з працею може відрізнити від природного зуба навіть фахівець.

Відбілювання - завершальний етап ідеальної посмішки! У нашій клініці ми надаємо послугу відбілювання Американською системою «Magic Smile».

1. Що таке лазерне відбілювання системою Magic Smile?


Продукція компанії Magic Smile виготовляється в найбільшій в світі лабораторії, яка знаходиться в США. У цій процедурі не використовується агресивний перекис водню!
Активний елемент системи - це гель, що містить пероксид карбаміду, який максимально ефективно і безболісно видалить пігмент на зубах.
За допомогою цієї системи, без болю і пошкодження емалі, всього за 30 хвилин пацієнти отримують від 2-х до 11-ти тонів більш білі зуби.

2. Як здійснюється відбілювання?


Відбілювання зубів по системі Magic Smile - інноваційний спосіб зміни кольору зубів до одинадцяти тонів за шкалою Віта. Дана методика є відбілювання за допомогою впливу холодного світла. Перед обробкою лампою холодного світла Доктор завдає на зуби спеціальний відбілюючий гель, що містить пероксид карбаміду. Саме це активна речовина вступає в реакцію з пігментами зубної емалі і руйнує їх.

3. Переваги відбілювання зубів Magic Smile


Цей спосіб відбілювання зубів має ряд переваг перед іншими методиками.
- По-перше, за рахунок впливу холодного світла виключається можливість нагрівання зубної емалі. Таким чином, усувається ризик виникнення чутливості зубів.
- По-друге, завдяки використанню даної технології виключається можливість шкідливого впливу ультрафіолету.
- Також особливості проведення процедури дозволяють досягти бажаного результату всього за одну процедуру тривалістю від 20-ти до 60-ти хвилин.
- Крім того, відбілювання зубів здивує Вас своєю ефективністю. За допомогою даної методики можна освітлити зуби на 2-11 тонів за спеціальною шкалою Віта.
- Варто відзначити також доступність ціни відбілювання в порівнянні з іншими видами відбілювання.
- Головною перевагою методики вважають тривалість ефекту від процедури. При дотриманні всіх рекомендацій стоматолога результат можна зберегти на період до 12 місяць.

4. Протипоказання


* Вагітність, годування груддю.
* Носіння брекетів.
* Захворювання ясен і пародонтоз.
* Вік до 16 років.
Крім того, даний спосіб не підійде тим пацієнтам, у яких спостерігається явно виражений сірий відтінок зубів. У перші дні після сеансу відбілювання може також спостерігатися незначне підвищення чутливості зубної емалі.

Запись на
прием